| DjTANFOLYAM.HU http://www.djtanfolyam.hu/forumpage/ |
|
| Miből lesz a cserebogár? ;) http://www.djtanfolyam.hu/forumpage/viewtopic.php?t=769 |
Oldal: 1 / 1 |
| Szerző: | LaYOOOs [ 2019.07.23. 03:03 ] |
| Hozzászólás témája: | Miből lesz a cserebogár? ;) |
Egy kecskeméti srác eljött hozzám a dj suliba mixelést (és mindent, ami vele jár) tanulni. Kérte, hogy olyan dolgokat is tanuljon, amivel ki tud lógni a mai lemezlovas áradatból, főleg az általa kedvelt latin zenék világában. Az alapok elsajátítása után elkezdtünk belemenni a speciális trükkökbe. (FX, scratch, stb ...) Majd eltűnt 1-1,5 évre... Munkája elszívta Koszovóba. (...de Ő gyakorolt!) András és Andi (a párja) Gondoltam legyen... Fel is tudom venni, mert nálam lesznek a videós cuccaim... Azt viszont nem gondoltam, hogy ilyen sokkos állapotba kerülök a produkciótól. EZ MÁR RÉG NEM MAGYARORSZÁG, HANEM NEMZETKÖZI SZINT !!! Latin vonalon meg már nemzetközileg is kimagasló!!! Gratulálok András, nagyon megleptél! Sok Boldogságot az egyik ... és nagy sikereket a másik vonalon! Booking: Baksa András (Dj Banderas) Facebook: https://www.facebook.com/djbanderas.hu/ ...és a videó: |
|
| Oldal: 1 / 1 | Minden időpont UTC+02:00 időzóna szerinti |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|