DjTANFOLYAM.HU
http://www.djtanfolyam.hu/forumpage/

Miből lesz a cserebogár? ;)
http://www.djtanfolyam.hu/forumpage/viewtopic.php?t=769
Oldal: 1 / 1

Szerző:  LaYOOOs [ 2019.07.23. 03:03 ]
Hozzászólás témája:  Miből lesz a cserebogár? ;)

Egy kecskeméti srác eljött hozzám a dj suliba mixelést (és mindent, ami vele jár) tanulni.

Kérte, hogy olyan dolgokat is tanuljon, amivel ki tud lógni a mai lemezlovas áradatból, főleg az általa kedvelt latin zenék világában.

Az alapok elsajátítása után elkezdtünk belemenni a speciális trükkökbe. (FX, scratch, stb ...)

Majd eltűnt 1-1,5 évre... Munkája elszívta Koszovóba. (...de Ő gyakorolt!)

András és Andi (a párja) 2️⃣ hónapja felkért az esküvőjük dj szolgáltatására. Nem tudtunk egyeztetni, hogy mit hogy szeretnének, mert kinti munkája nem engedte, ezért szűkszavúan beszéltünk meg mindent, de kérte, hogy ha lehet, akkor ő elnyomna egy 10 perces mixecskét, amit egy hét múlva egy latin hajós bulin mixelne a Balatonon.

Gondoltam legyen... Fel is tudom venni, mert nálam lesznek a videós cuccaim...

Azt viszont nem gondoltam, hogy ilyen sokkos állapotba kerülök a produkciótól.

EZ MÁR RÉG NEM MAGYARORSZÁG, HANEM NEMZETKÖZI SZINT !!!

Latin vonalon meg már nemzetközileg is kimagasló!!!

Gratulálok András, nagyon megleptél!

Sok Boldogságot az egyik ... és nagy sikereket a másik vonalon!

Booking: Baksa András (Dj Banderas)
Facebook: https://www.facebook.com/djbanderas.hu/

...és a videó:


Oldal: 1 / 1 Minden időpont UTC+02:00 időzóna szerinti
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/