FÓRUM

Pontos idő: 2020. október 25., vasárnap 11:44

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti

Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal « 1 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Pio CDJ-1000 MK4
HozzászólásElküldve: 2009. július 20., hétfő 19:33 

Teljes név: Kiss Zsuzsa
DJ név: Dj Susanna
Telefonszám: 06201234567
Kedvelt zenei stílusok: trance, dance, reagge
Kedves Ducktor!

Igazad van, nem azért szeretném lecserélni, mert sokkal jobb. Nem is mondtam ezt. (Amúgy ennyire részletesen nem tudtam a különbségekről). Már 5 éve van meg, és szeretném azelőtt eladni mielőtt nekem kellene potmétert, gombokat és fejet cserélni rajta. Nem tudom mennyit mennek ezek el. Úgy döntöttem lecserélem egy újra. Az MK2-t már lehet nem is lehet újonnan kapni. Szimplán ennyi az oka a cserének. Ha már újat veszek akkor inkább MK3.
Ha viszont igaz ez a hír, hogy jön az új MK4, akkor kicsit várnék, és lehet, beruháznék arra, mert biztos, hogy az itt leírt dolgokon túl is lesz benne sok finomítás. Egyedül az ártól félek, mert nagyon felmentek a Pioneer árak.

Zsu

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 0:38 

Teljes név:
DJ név:
Érthető.
Én sem vagyok mindig ilyen morcos vén medve. Néha vidám vén medve vagyok. Mint most is.
Tehát ha a csere foglalkoztat, mindenképp javaslom, várj még picit vele. Az Euro sem lesz örökké ekkora csúcsokon... Szóval javasolnám, hogy ha már ekkora összeget akarsz beruházni, azt talán ne 2009-ben tedd! És ne is hazánkban. Vannak Nyugat-Európában sokkal barátibb áron dolgozó boltok, ahová nem is szükséges személyesen kiutaznod, mert jól bejáratott csomagküldő szolgáltatással rendelkeznek. Már nem egy barátom vásárolt tőlük interneten keresztül ilyen módon, és mindig hibátlanul megkapták az árut. Igen komoly múlttal és infrastruktúrával rendelkező áruházakról beszélek, azaz nem kétes megbízhatóságú garázsboltokkal állsz szemben. Ők sem engedhetik meg maguknak az esetleg nagy nyilvánosságot kapó vásárlói elégedetlenséget.
(Ha pillanatnyilag is rendelkezésedre áll elégséges mennyiségű Euro, akkor ne habozz, vásárolj akár most is!)
Amennyiben érdekel, privátban segítek szívesen. (Nem akarok nyilvánosan reklámot csinálni itt, ha az oldal esetleg elkötelezett valamelyik nagyobb hazai bolt irányában, kapja az a nevét akár az erős ricsajról, vagy egy afrikai származású, tört magyarsággal éneklő Fekete pacsirtáról.)

K.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 6:36 

Teljes név: Kiss Zsuzsa
DJ név: Dj Susanna
Telefonszám: 06201234567
Kedvelt zenei stílusok: trance, dance, reagge
Köszönöm a felajánlást, nagyon kedves tőled. ...de én már régóta ebay-ezem. Figyelem az árfolyamokat én is. Angliából, és az USA-ból is rendeltem már ezt-azt. Az előrejelzések viszont azt mutatják, nem nagyon fog változni a helyzet idén. Annyit nem biztos, hogy várok. Azért köszönöm a tanácsaidat.
Zsu

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 15:40 
Adminisztrátor

Teljes név: Smitzer Lajos
DJ név: Dj Smitzer
Telefonszám: 06703100462
Kedvelt zenei stílusok: .
» soulful house
» latin house
» disco house
» funk house
» ambient house
» vocal house
» tribal house
» acid jazz
» jazz funk
» funk
» soul
» swing
» electro swing
A garancia érvényesítése (esetleges hiba esetén) sem egy utolsó kérdés. Bár én még nem hallottam olyanról, hogy elromlott volna a gari idő alatt. A Pioneer cuccok lehet Európa garanciásak - mint a Sony -, de ezt nem tudom. Ha így van, akkor bárhol veheted Európában, és ha elromlik, bármelyik hivatalos szervizbe beviheted. Az USA-ból érkezőkre viszont semmiféle garancia sincs.

.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. július 21., kedd 19:35 

Teljes név:
DJ név:
LaYOOOs írta:
A Pioneer cuccok lehet Európa garanciásak - mint a Sony -, de ezt nem tudom. Ha így van, akkor bárhol veheted Európában, és ha elromlik, bármelyik hivatalos szervizbe beviheted.

Ez így van, legalábbis elviekben. De Abszurdisztánban mégsem mennek a dolgok jól, mert a BaSys elég sokszor dobott vissza indoklás nélkül Európában vásárolt készülékeket garanciaidőn belül, illetve tudomásom szerint számított fel ilyenekre szervízköltséget.
Annak idején az egyik 800mk2-m ment tönkre (se kép, se hang) úgy két-három hónapos korában, én nem is próbálkoztam a hosszadalmas magyar herce-hurcával. Németországból vásároltam egy ismerősömön keresztül, akinek a lemezboltja többek között technika árusításával is foglalkozik pianóban, tehát amikor legközelebb utazott némethonba, elvitte, két hétre rá jött a vadiúj darabbal. Nem vacakoltak a germánok, szó nélkül kicserélték. Itthon ilyet még csak hallani is ritkaság.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. szeptember 20., vasárnap 23:04 
Adminisztrátor

Teljes név: Smitzer Lajos
DJ név: Dj Smitzer
Telefonszám: 06703100462
Kedvelt zenei stílusok: .
» soulful house
» latin house
» disco house
» funk house
» ambient house
» vocal house
» tribal house
» acid jazz
» jazz funk
» funk
» soul
» swing
» electro swing
Rendbe lett téve a sok pletyka az új 1000-es MK4-ről... mert, hogy nem MK4 lett, hanem CDJ-2000. A szám más, de a forma, elrendezés maradt a régi. Az új szám a rengeteg újítás miatt indokolt... MEGJELENÉS: 2009.OKTÓBER 23.

http://www.pioneerdj.com/gear.aspx?prod ... -2000&cp=2

!!! VIDEÓ: http://www.youtube.com/watch?v=bTKmrv5brLQ

.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal « 1 2

Minden időpont UTC+01:00 időzóna szerinti